Përshtatës karikues 12.6V 1A me kokë prizë muri të këmbyeshëm

Prizë muri 12.6V Përshtatës i ngarkuesit të baterisë Li-jon 1A

Karakteristikat:

Fabrika kineze IEC62368, IEC61558, IEC60335-2-29 Koka e këmbyeshme e prizës së murit 12.6V 1A 3S përshtatës ngarkues baterie li-jon, CC – CV

Detajet e produktit

Përshtatësit profesionistë të karikuesit të baterive li-jon Xinsu Global, karikuesit e rrjedhjes kanë mbrojtje mbi rrymën, mbrojtjen nga tensioni, mbrojtjen e qarkut të shkurtër.Zhurma e ulët e valëzimit, vëllimi i vogël, karikuesit e ndërrueshëm të prizave të nivelit të lartë janë shumë të njohur dhe të dashur nga shumë marka të famshme.kanë konkurrencë të madhe në treg

Priza e këmbyeshme e murit me rrymë 12,6V 1A përshtatës ngarkues baterish li-jon, MB, BE, SHBA/JP, AU, KR, AR, BR, ZA, CN, IN 10 priza

Modeli:XSG1261000, Certifikatat e sigurisë: CB, CE, UKCA, GS, UL, cUL, FCC, PSE, CCC, KC

Tensioni: 12.6V 1A, fuqia maksimale 12.6W

Madhësia: 63.8*40*38.5mm

Pesha: 175g

Hyrja:

1. FARM E TENSIONIT TË HYRJES: 90Vac deri në 264Vac

2. voltazhi i vlerësuar i hyrjes: 100Vac në 240Vac.

3. FREKU I FREKUENCAVE TË HYRJES: 47Hz deri në 63Hz

Porteksioni:

Mbrojtje ndaj tensionit, mbrojtje ndaj tensionit, mbrojtje ndaj qarkut të shkurtër, mbrojtje kundër polaritetit

Treguesi LED: LED kthehet në të kuqe në jeshile kur bateria të ngarkohet plotësisht.

Statusi i tarifimit Faza e karikimit Treguesi LED
Ngarkimi Rryma konstante E kuqe e gjelbër
Tension konstant
E ngarkuar plotësisht Karikimi me rrjedhje Dritë e gjelbër

Diagrami i karikimit:

Karikues 12.6V-1A

Karikuesit e njohur të baterive 12.6 V:

Karikues baterie 12.6V 0.5A li-jon XSG1260500;Karikues baterie 12.6V 1.5A li-jon XSG1261500; 12.6V 1.8A bateri li-jon XSG1261800

Karikues baterie 12.6V 2A li-jon XSG1262000;Karikues baterie 12,6V 2,5A li-jon XSG1262500;12,6V 3A ngarkues baterie li-jon XSG1263000

Karikues baterie 12.6V 4A li-jon XSG1264000;Karikues baterie li-jon 12,6 V 5A XSG1265000; 12,6 V 8A ngarkues baterie li-jon XSG1268000

Karikues baterie 12.6V 10A li-jon XSG12610000

Vizatimet: L63.8* W38.5* H40mm

Priza muri

Priza muri AC

Priza muri

Kemi gjithashtu karikuesit e rregullimit të prizës së murit dhe karikuesit desktop:

Rregulloni karikuesit e prizës në mur:

18W-karikues-dimensionet

Ngarkuesit e desktopit:

karikues 18 W

 

Përdorimi:

Jelek/dorashka me ngrohje, spërkatës, respirator, vegla elektrike kopshti, masazhues elektrik, llambë e ringarkueshme produktet me fuqi të ulët etj.

Avantazhet e karikuesve të këmbyeshëm të prizës së murit 12.6V 1A:

1. certifikata të ndryshme sigurie UL, cUL, FCC, PSE, CE, UKCA, SAA, KC, CCC mund të jenë në etiketë

2. Veçanërisht i përshtatshëm për produktet që shiten në tregje të shumta, mund të importohen në tregje të ndryshme me priza të ndryshme muri

3. Kërkohet MOQ i ulët, duke mbështetur OEM dhe ODM

Përpunimi i prodhimit:

procesi i prodhimit

 

Ekspozita globale:

ekspozitë

Si të sigurohet cilësia e karikuesit?

1. Inxhinierët kryesorë kanë më shumë se 25 vjet përvojë

2. Departamenti rigoroz i inspektimit të cilësisë

3. Sistemi furnizues me cilësi të lartë, komponentë nga fabrikat e famshme.

4. Instrumente të avancuara të testimit të prodhimit

5. Stafet e prodhimit të trajnuar rreptësisht

Kemi gjithashtu karikues fiksues të prizës së murit dhe karikues laptopi për 12.6V 1A.Xinsu Global i përmbahet një qëndrimi rigoroz të prodhimit, rrit vazhdimisht investimet në teknologjinë e prodhimit, pajisjet e testimit të prodhimit dhe certifikatat e produkteve, vazhdon të ofrojë karikues dhe shërbime me cilësi të lartë për klientët në të gjithë botën, për të qenë furnizuesit dhe partnerët e besueshëm për klientët .


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni