Përshtatës i karikuesit në mur 12.6V 1.5A

Adapter karikues AC i baterisë litium me kokë të këmbyeshme 12,6 volt 1,5 amp

Karakteristikat:

Karikues muri 3S li-ion 12.6V 1.5A AC, karikues kullues

Detajet e produktit

Përshtatës i ngarkuesit të baterisë 12.6V 1.5A li-jon, karikuesi i rrjedhjes, CC - CV-rrymë rrjedhëse. madhësia e vogël, dizajni i pinit AC i zëvendësueshëm, i lehtë për t'u shitur nga tregtarët në botë, ato janë shumë të përshtatshme për klientët që të bëjnë planifikimin e porosive. Tensioni është i saktë dhe mbron baterinë

Përshtatës ngarkues të baterisë li-jon 12.6V 1.5A me priza muri të ndashëm me shumë ac

Modeli:XSG1261500, Certifikatat e sigurisë: CB, UKCA, PSE, UL, cUL, CE, KC, SAA, CCC

Tensioni: 12.6V 1.5A, fuqia maksimale 18.9W 

Madhësia: 63.8*40*38.5mm

Pesha: 175 g

Paketa: qese PE+ kuti kraft, 75 copë/ctn

Hyrja:

1. FARM E TENSIONIT TË HYRJES: 90Vac deri në 264Vac

2. voltazhi i vlerësuar i hyrjes: 100Vac në 240Vac.

3. FREKU I FREKUENCAVE TË HYRJES: 47Hz deri në 63Hz

Treguesi LED: LED kthehet në të kuqe në jeshile kur bateria të ngarkohet plotësisht.

Statusi i tarifimit Faza e karikimit Treguesi LED
Ngarkimi Rryma konstante Red Green
Tension konstant
I ngarkuar plotësisht Karikimi me rrjedhje Green Light

Grafiku i karikimit:

12.6V 1.5A charger

Ngarkuesit e njohur të baterive 12.6 V:

Karikues baterie 12.6V 0.5A li-jon XSG1260500; Karikues baterie 12.6V 1A li-jon XSG1261000; 12.6V 1.8A bateri li-jon XSG1261800

Karikues baterie 12.6V 2A li-jon XSG1262000; Karikues baterie li-jon 12,6 V 2,5 A XSG1262500; 12,6 V 3A ngarkues baterie li-jon XSG1263000

Karikues baterie li-jon 12,6 V 4A XSG1264000; Karikues baterie li-jon 12,6 V 5A XSG1265000; 12,6 V 8A ngarkues baterie li-jon XSG1268000

Karikues baterie 12.6V 10A li-jon XSG12610000

Vizatimet:

Wall-plugs

Priza muri AC

Wall-plugs

Përdorimi i karikuesit 12,6 V 1,5 A:

Jelek/dorashka me ngrohje, spërkatës, respirator, vegla elektrike kopshti, masazhues elektrik, llambë karikuese produkte me fuqi të ulët etj.

Përparësitë e karikuesve të këmbyeshëm të prizës së murit 12.6V 1.5A:

1. certifikata të ndryshme sigurie UL, cUL, FCC, PSE, CE, UKCA, SAA, KC, CCC mund të jenë në etiketë

2. Veçanërisht i përshtatshëm për produktet që shiten në tregje të shumta, mund të importohen në tregje të ndryshme me priza të ndryshme muri

3. Kërkohet MOQ i ulët, duke mbështetur OEM dhe ODM

Përpunimi i prodhimit:

production process

Si të sigurohet cilësia e karikuesit?

1. Inxhinierët kryesorë kanë më shumë se 25 vjet përvojë

2. Departamenti rigoroz i inspektimit të cilësisë

3. Sistemi furnizues me cilësi të lartë, komponentë nga fabrikat e famshme.

4. Instrumente të avancuara të testimit të prodhimit

5. Stafet e prodhimit të trajnuar rreptësisht

Fabrika e certifikuar ISO Xinsu Global i përmbahet një qëndrimi rigoroz të prodhimit, rrit vazhdimisht investimet në teknologjinë e prodhimit, pajisjet e testimit të prodhimit dhe certifikatat e produkteve, vazhdon të ofrojë karikues dhe shërbime me cilësi të lartë për klientët në të gjithë botën, për të qenë furnizuesit dhe partnerët e besueshëm për klientët, sillni më shumë vlera për klientët në të njëjtën kohë.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni