Karikues AC në mur 16.8V 1A

Prizë muri universale e këmbyeshme AC 16,8V 1A Litium 4s Përshtatës Lipo Lipo

Karakteristikat:

Karikues lipo 14.8V 4S 16.8V 1A Karikues litiumi, CC – CV

Detajet e produktit

Karikuesi universal i baterisë Xinsu Global 16.8V1A 4s Lipo me priza universale të ndashme AC, dizajn portativ, mund të montojë prizat e duhura AC në mur për tregjet universale. Ky karikues 16.8V1A ka shumë mbrojtje, sigurohuni që procesi i karikimit të shpejtë dhe të sigurt.

Përshtatës i karikuesit të baterive litium LIPO me kokë të këmbyeshme AC 16,8V 1A

Modeli:XSG1681000, çertifikatat e sigurisë: CB, UKCA, PSE, CE, GS, UL, cUL, FCC, CCC, KC

Prodhimi: 16.8 V1A, fuqia maksimale 16,8 W

Lloji i baterisë: Bateri 4S 14.8V Lipo

Modeli i karikimit: CC -CV -rrymë rrjedhëse

madhësia: 63.8*40*38.5 mm

Pesha: 175 g

Karakteristika e hyrjes:

1. FARM E TENSIONIT TË HYRJES: 90Vac deri në 264Vac

2. voltazhi i vlerësuar i hyrjes: 100Vac në 240Vac.

3. FREKU I FREKUENCAVE TË HYRJES: 47Hz deri në 63Hz

4. TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT: -20°C - 40°C

5. TEMPERATURA E RUAJTJES: -30°C - 70°C 

Treguesit LED: Drita LED kthehet e kuqe në jeshile kur bateria të ngarkohet plotësisht.

Statusi i tarifimit Faza e karikimit Treguesi LED
Ngarkimi Rryma konstante E kuqe e gjelbër
Tension konstant
E ngarkuar plotësisht Karikimi me rrjedhje Dritë e gjelbër

Kurba e karikimit:

Karikues 16.8V 1A

Operacioni:

1. Montoni spinën e duhur AC që përdoret në tregun e vendndodhjes

2. Lidheni spinën DC me baterinë

3. Lidhni rrymën AC

4. Treguesi LED do të jetë i kuq nëse bateria nuk është plot

Treguesi 5 LED do të jetë i gjelbër nëse bateria është plotësisht e ngarkuar

Përdorimi:

Llamba LED, Kamera portative, respirator elektrik, elektrik dore, masazhator

Karikuesit e njohur të baterive 16,8 V lipo:

Karikues 16.8V0.5A, XSG1680500;Karikues 16.8V1.5A, XSG1681500;Karikues 16.8V2A, XSG1682000

Karikues 16.8V3A, XSG1683000;Karikues 16.8V 3.5A, XSG1683500;Karikues 16.8V10A, XSG16810000

Vizatimet:

Koka AC në mur 18W

Priza muri

Priza muri

Përparësitë e karikuesit të ndërrueshëm të prizës 16.8V 1A:

1. Pamja është e re dhe do të jetë një kulm i të gjithë makinës
2. Spinat AC mund të jenë të këmbyeshme, vende të ndryshme përdorin kunja të ndryshme, e cila është e lehtë për t'u përdorur dhe nuk kërkon përshtatës të jashtëm.
3. Veçanërisht i përshtatshëm për produktet e shitura në shumë vende, gjë që është e përshtatshme për klientët të bëjnë planifikimin e porosive paraprakisht
Përshtatësit e karikuesit lipo me kokë të këmbyeshme të murit Xinsu Global 16.8V 1A përdoren gjerësisht në tregjet globale, dizajni unik me luspa peshku, pamja e bukur, shpërndarja e shpejtë e nxehtësisë, cilësia e qëndrueshme dhe jeta e gjatë e bëjnë karikuesin 16.8V 1A më popullor.kapaciteti vjetor i prodhimit është deri në më shumë se 5 milion njësi, fabrika e certifikuar ISO 9001, komponentët me cilësi të lartë, qëndrimi rigoroz i prodhimit, investimi i vazhdueshëm në R&D dhe mjetet e testimit të prodhimit e bëjnë Xinsu Global një furnizues të besueshëm karikues për klientët në mbarë botën  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni