Karikues skuteri elektrik litium 36V

Skuter elektrik 10S 36V me bateri litiumi Xiaomi prizë DC 42V 1.5A 2A karikues

Karakteristikat:

Karikues 42V 1.5A 2A për skuterin elektrik me litium 36V, lidhës xiaomi m365 DC, lidhës m16 DC, prizë 5521 DC

Detajet e produktit

Karikuesi 42V përdoret shpesh për të ngarkuar skuterët elektrikë me bateri litium 10S 36V.Prodhuesi profesional i karikuesit Xinsu Global i kushton më shumë vëmendje sigurisë së karikimit.Karikuesi Xinsu Global ka shumë mekanizma mbrojtës për të mbrojtur më mirë jetëgjatësinë e baterisë dhe sigurinë e përdorimit.Mbrojtja nga mbirryma, mbrojtja nga mbitensioni, mbrojtja nga qarku i shkurtër, mbrojtja kundër polaritetit kundër kthimit, mbrojtje kundër rrymës, etj. Karikuesit Xinsu Global i përmbahen dizajnit të një kutie plastike të mbyllur për shpërndarje natyrale të nxehtësisë.Edhe pse ky dizajn rrit koston, ai mund të plotësojë kërkesat e sigurisë të vendeve të ndryshme, dhe është relativisht i qetë gjatë punës dhe nuk ka zhurmë të panevojshme.

Karikues baterie litium 42V1.5A 2A për skuter elektrik 36V.

Certifikatat e sigurisë: CB, PSB, PSE, CE, UKCA, UL, cUL, FCC, CCC, KC

Hyrja AC: IEC-320-C6, IEC-320-C8, IEC-320-C14

Modeli: XSG4201500,Prodhimi: 42 volt 1.5Amper, fuqi 63 W

Modeli: XSG4202000, prodhimi: 42 volt 2 Amper, fuqia 84 W

Mbrojtja: Mbrojtja e qarkut të shkurtër, mbrojtja nga tensioni, mbrojtja mbi rrymën, mbrojtja e kundërt e polaritetit, mbrojtja e kundërt e rrymës, mbrojtja e kufirit të tensionit të dytë.

Për llojin e baterisë: Bateri litium 10S 36V

Madhësia: 116*52*34mm

Pesha: 400g

Hyrja:

1. FARM E TENSIONIT TË HYRJES: 90Vac deri në 264Vac

2. voltazhi i vlerësuar i hyrjes: 100Vac në 240Vac.

3. FREKU I FREKUENCAVE TË HYRJES: 47Hz deri në 63Hz

4. TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT: -20°C - 40°C

5. TEMPERATURA E RUAJTJES: -30°C - 70°C

Treguesi LED: LED kthehet në të kuqe në jeshile kur bateria të ngarkohet plotësisht.Modaliteti inteligjent i karikimit me 3 faza, rrymë konstante në tension konstant në rrymë rrjedhëse

Statusi i tarifimit Faza e karikimit Treguesi LED
Ngarkimi Rryma konstante E kuqe e gjelbër
Tension konstant
E ngarkuar plotësisht Karikimi me rrjedhje Dritë e gjelbër

Grafiku i punës:

Karikues 42V-2A

Vizatimet:

Karikues 75W-AC

Operacioni:

1. Lidheni spinën DC me paketën e baterisë

2. Lidheni spinën AC me rrymë AC

3. LED tregon të kuqe nëse bateria nuk është plot

4. LED shfaqet jeshile nëse bateria është plotësisht e ngarkuar

5. hiqni rrymën AC dhe spinën DC

Përparësitë e karikuesit të baterive litium Xinsu Global AC 42V:

1. Drejtuesit e energjisë AC me certifikatat globale të sigurisë
2. Çertifikime të plota të sigurisë të listuara për karikuesit për tregjet globale
3. Komponentë me cilësi të lartë, cilësi të qëndrueshme me garanci të gjatë
4. Mbështetja e OEM me logon e klientit
5. Kërkohet MOQ i vogël për të ndihmuar klientët të testojnë tregjet

Ekspozita Universale:

ekspozitë

Fabrika e certifikuar me Iso 9001 Xinsu Global eksporton më shumë se 5 milionë karikues në tregje të ndryshme çdo vit, karikuesit me cilësi të lartë dhe shërbimet e para-shitjes dhe pas shitjes me cilësi të lartë sjellin më shumë vlerë për klientët dhe i bëjnë ata më konkurrues në treg.Xinsu Global vazhdon të rrisë investimet e saj në R&D në produkte të reja dhe investimin e saj në pajisje të përparuara të prodhimit dhe testimit për t'u bërë një prodhues i besueshëm i karikuesve të certifikuar nga siguria për klientët globalë. Zgjidhni Xinsu Global, zgjidhni karikuesit e baterive me cilësi të lartë, zgjidhni më shumë vlerë për ju.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni