Karikues AC 29.4V 2A

24V 7S bateri li-jon 29,4V 2A përshtatës karikues litium AC

Karakteristikat:

IEC60335-2-29, IEC61558, IEC62368 24V jon litium 7s 29.4V 2A AC karikues, lidhës DC 5521 fole, prizë XLR, XT60 etj.

Detajet e produktit

Përshtatësit e karikuesit Xinsu Global 29.4V2A të përdorur për paketën e baterive të litiumit 24V 7S, karikuesin e skuterit elektrik, karikuesin elektrik të biçikletave, karikuesin e karrigeve me rrota 24V, prozhektor. Karikues 29,4V 2A, siguron që bateria të jetë plotësisht e ngarkuar, më e shpejtë dhe më e sigurt. cilësi e lartë me garanci të gjatë. Standardet:IEC60335-2-29, IEC61558, IEC62368

Karikues DC i baterisë litium 29,4 Volt 2 Amp për paketën e baterive litium 3S 11,1 V, kemi gjithashtu karikuesit më të shpejtë, rrymë maksimale deri në 7A në nivelin 29,4V.

Modeli:XSG2942000, Certifikatat e sigurisë: CB, PSB, PSE, CE, UKCA, UL, cUL, FCC, CCC, KC

Hyrja AC: IEC-320-C6, IEC-320-C8, IEC-320-C14

Dalja: 29.4 volt 2 Amper, fuqia 58,8 W

Mbrojtja: Mbrojtja e qarkut të shkurtër, mbrojtja nga tensioni, mbrojtja mbi rrymën, mbrojtja kundër polaritetit, mbrojtja kundër rrymës, mbrojtja e kufirit të tensionit të dytë.

Për llojin e baterisë: Bateri litium 7S 24V

Madhësia: 116*52*34mm

Pesha: 400g

Hyrja:

1. FARM E TENSIONIT TË HYRJES: 90Vac deri në 264Vac

2. voltazhi i vlerësuar i hyrjes: 100Vac në 240Vac.

3. FREKU I FREKUENCAVE TË HYRJES: 47Hz deri në 63Hz

4. TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT: -20°C - 40°C

5. TEMPERATURA E RUAJTJES: -30°C - 70°C

Treguesi LED: LED kthehet në të kuqe në jeshile kur bateria të ngarkohet plotësisht. Modaliteti inteligjent i karikimit me 3 faza, rrymë konstante në tension konstant në rrymë rrjedhëse

Statusi i tarifimit Faza e karikimit Treguesi LED
Ngarkimi Rryma konstante Red Green
Tension konstant
I ngarkuar plotësisht Karikimi me rrjedhje Green Light

Grafiku i punës:

29.4V-2A-charger

Vizatimet:

75W-AC-charger

Operacioni:

1. Lidheni spinën DC me paketën e baterisë

2. Lidheni spinën AC me rrymë AC

3. LED tregon të kuqe nëse bateria nuk është plot

4. LED shfaqet jeshile nëse bateria është plotësisht e ngarkuar

5. hiqni rrymën AC dhe spinën DC

Përparësitë e karikuesit të baterisë Xinsu Global AC 29.4V2A:

1. Drejtuesit e energjisë AC me certifikatat globale të sigurisë
2. Çertifikime të plota të sigurisë të listuara për karikuesit për tregjet globale
3. Komponentë me cilësi të lartë, cilësi të qëndrueshme me garanci të gjatë
4. Mbështetja e OEM me logon e klientit
5. Kërkohet MOQ i vogël për të ndihmuar klientët të testojnë tregjet

Fabrika e certifikuar me Iso 9001 Xinsu Global eksporton më shumë se 5 milionë karikues në tregje të ndryshme çdo vit, karikuesit me cilësi të lartë dhe shërbimet e para-shitjes dhe pas shitjes me cilësi të lartë sjellin më shumë vlerë për klientët dhe i bëjnë ata më konkurrues në treg. Xinsu Global vazhdon të rrisë investimet e saj në R&D në produkte të reja dhe investimin e saj në prodhim dhe pajisje testimi të avancuara për t'u bërë një prodhues i besueshëm i karikuesve të certifikuar nga siguria për klientët globalë. Zgjidhni Xinsu Global, zgjidhni pa shqetësime, zgjidhni më shumë vlerë


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni