48W 24V 2A smps

smps 24V 2A përshtatës i furnizimit me energji elektrike DOE niveli VI

Karakteristikat:

Smps 24V2A me priza të ndryshme të rrymës AC për tregjet globale, efikasitet i nivelit VI.IEC61558, IEC60950, IEC62368, IEC60601

Detajet e produktit

Përshtatës AC për furnizimin me energji komutuese 24v 2A 48W, efikasitet i nivelit VI. dalje e tensionit të qëndrueshëm me zhurmë të ulët valëzim.Xinsu Global, prodhuesi profesional i furnizimit me energji komutuese me certifikatë ISO 9001.Furnizimi me energji me tension konstant, furnizimi me energji elektrike me rrymë të kushtueshme, dirver LED, furnizim me energji rezistente ndaj ujit, mbështetje maksimale e fuqisë 600W me certifikata globale të sigurisë për tregjet universale.

Furnizimi me energji komutuese me përshtatës AC me tension konstant 48W 24V 2A

Certifikatat e sigurisë: CB, UKCA, CE, SAA, KC, CCC, GS, UL, cUL, FCC

Modeli: XSG2402000

Hyrja: 100V -240VAC, 50/60HZ

Dalja e tensionit konstant: 24 Volt, 2 Amp, 48 W

Efikasiteti: më shumë se 87,7%, pa ngarkesë më pak se 0,1 W, efikasiteti i nivelit DOE VI.

Pesha: 370g

Dimensionet:116*52*34mm

Testi HI-POT: AC3000V, 10mA, 1 minutë

Karakteristika e daljes:

PRODHIMI I VLERËSUAR

SPEC.LIMIT

Min.vlerë

Maks.vlerë Vërejtje

Rregullimi i prodhimit

22.8 VDC

25.2 VDC

24V±5%

Ngarkesa në dalje

0.0A

2A

Ripple dhe zhurmë

-

<250 mVp-p

Gjerësia e brezit 20 MHz 10uF Ele.Kap.& 0.1uF Cer.kapak

Mbikalim i daljes

-

±10%

Rregullimi i linjës

-

±1%

Rregullimi i ngarkesës

-

±5%

Koha e vonesës së ndezjes

-

3000 ms

Mbajeni kohën

10 ms

-

Tensioni i hyrjes: 115 Vac

10 ms-

-

Tensioni i hyrjes: 230 Vac

Vizatimet: IEC 320-C6, IEC320-C8, IEC320-C14

Furnizimi me energji komutuese 75 W

Operacioni:

1. Lidheni spinën DC me pajisjen

2. Lidhni rrymën AC, treguesi LED është i gjelbër

Paketa:

një karikues me një qese PE në një kuti Kraft

50 copë/ctn

20,5 kg/ctn

Aplikacion:

Dritë përmbytjeje, dritë shiriti LED, Pastrues ajri, kamera CCTV, altoparlant Bluetooth, zbutës uji

Përparësitë e përshtatësit të energjisë Xinsu Global 24V 2A:

1. Certifikatat e ndryshme të sigurisë UL, cUL, FCC, PSE, CE, UKCA, SAA, KC, CCC shenjat janë në etiketë, kabina të importohet në tregjet më të shitjeve.

2. Efikasitet i lartë me valëzim të ulët, niveli DOE VI

3. Mbrojtja nga tensioni, mbrojtja nga rryma, mbrojtja nga qarku i shkurtër, mbrojtja nga lemza

3. Kërkohet MOQ i ulët, duke mbështetur OEM dhe ODM

4. Pamja e zgjuar, dizajni i shkallës së peshkut në stilin familjar, shpërndarja e përshtatshme e nxehtësisë, performanca e qëndrueshme

Procesi i prodhimit:

procesi i prodhimit

Ekspozita Universale:

 ekspozitë

Si të sigurohet cilësia e produktit?

1. Inxhinierët kryesorë kanë më shumë se 25 vjet përvojë

2. Departamenti rigoroz i inspektimit të cilësisë

3. Sistemi furnizues me cilësi të lartë, komponentë me cilësi të lartë nga prodhues të mirënjohur

4. Pajisjet e avancuara të testimit të prodhimit

5. Stafi i prodhimit të trajnuar rreptësisht

Si t'i dorëzoni ato tek ju?

Xinsu Global ofron gjithashtu shërbimin profesional të transportit, Ne mbështesim vetë-marrjen e transportit të mallrave të klientëve, ne gjithashtu kemi transportues të besueshëm të mallrave me bashkëpunim afatgjatë, mund t'ju dërgojnë mallrat shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Xinsu Global 24V 2A smps, certifikata të plota sigurie për tregjet universale.cilësi e lartë, garanci e gjatë, shërbim i mirë pas shitjes duke ju ofruar më shumë vlerë, duke kursyer energji dhe kohë të klientëve.ne besojmë se furnizimet tona të sigurta me energji do të sjellin shumë më tepër vlerë për klientët.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni