Prizë muri Adapter karikues i baterive litium-jon 12V 5A

Prizë muri AC 12.6V 3A 4A 5A Karikues baterie litium-jon

Karakteristikat:

Fizë muri AC 12,6 Volt 5 Amp ngarkues baterie me jon litium

Detajet e produktit

Karikuesit AC me mur litium Xinsu Global 12.6V 3A 4A 5A janë të veçantë për ata që kanë kërkesa të veçanta të formës për karikuesit ose ka shumë shpërndarës dhe produktet duhet të shiten në shumë tregje në botë. Sidomos prizat e këmbyeshme të murit, priza të ndryshme për tregje të ndryshme.

Përshtatës i karikuesit të baterisë me litium-jon me prizë AC në mur 12.6V 3A 4A 5A i përdorur për paketën e baterive litium 3S 11.1V me priza muri të ndashme EU, MB, AU, US, KR, AR, BR, ZA, IN, CN, JP

Modeli: XSG1265000, Certifikatat e sigurisë: CB, UL, cUL. FCC, KC, KCC, PSE, CE, GS, UKCA, CCC

Tensioni: 12.6 volt 5 Amper, fuqi 63 W

Madhësia: 117.6*56.6*44.5mm

Pesha: 380g

Paketimi: Qese PE+kuti kraft, 50 copë/ctn.

Hyrja:

1. FARM E TENSIONIT TË HYRJES: 90Vac deri në 264Vac

2. voltazhi i vlerësuar i hyrjes: 100Vac në 240Vac.

3. FREKU I FREKUENCAVE TË HYRJES: 47Hz deri në 63Hz

4. TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT: -20°C - 40°C

5. TEMPERATURA E RUAJTJES: -30°C - 70°C

Treguesi LED: LED kthehet në të kuqe në jeshile kur bateria të ngarkohet plotësisht. Modaliteti inteligjent i karikimit me 3 faza, rrymë konstante në tension konstant në rrymë rrjedhëse

Statusi i tarifimit Faza e karikimit Treguesi LED
Ngarkimi Rryma konstante Red Green
Tension konstant
I ngarkuar plotësisht Karikimi me rrjedhje Green Light

Diagrami i karikimit

12.6V 5A charger

Vizatimet:

75W-Interchangeable-wall-plug-chargers

 

Për cilin produkt përdoret spina muri Karikuesit AC 12.6V5A?

Derë inteligjente, ndriçues, Dritë biçiklete, helmetë inteligjente, stacion karikimi etj

Përparësitë e karikuesit të baterisë Xinsu Global AC 12.6V 5A:

1. Priza të këmbyeshme, priza të ndryshme për tregje të ndryshme
2. Çertifikime të plota të sigurisë të listuara për karikuesit për tregjet globale
3. Komponentë me cilësi të lartë, cilësi të qëndrueshme me garanci të gjatë
4. Mbështetja e OEM me logon e klientit
5. Kërkohet MOQ i vogël për të ndihmuar klientët të testojnë tregjet

Xinsu Global, fabrika e certifikuar ISO 9001, prizat e murit të këmbyeshëm të nivelit të lartë 12.6V 5A karikues baterish me jon litium është shumë i përshtatshëm për produktet e nivelit të lartë, nëse kompania juaj ka shumë tregtarë, nëse produktet tuaja shiten në markat globale, ato të këmbyeshme Karikuesit e prizës së rrymës në mur do ta ndihmojnë kompaninë tuaj më të përshtatshme për planifikimin e inventarit. Certifikatat globale të sigurisë sigurojnë cilësinë, vetëm ju lutemi lini mesazhe nëse keni nevojë për to.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë